Český Ples

Každý ročník Českého plesu je jedinečnou možností setkání milé společnosti. Ples se tradičně koná v nádherném prostoru Obecního domu, kde historické prostory přidávají večeru na výjimečnosti. Klíčovou roli v průběhu večera hraje hudba, kapela se postará o známé tance a doprovodí vždy i výjimečného hosta. Celým večerem provádí sehraná dvojice Jan Čenský a Iveta Vítová Lutovská.

Program Českého plesu je pečlivě sestaven tak, aby poskytl hostům nezapomenutelný zážitek. Večer zahájí monumentální opening a následuje gala večeře pod taktovkou špičkové restaurace Vyšehrad 2000. Kromě tanečního parketu nabízí ples i jiné formy zábavy jako je tombola, pěvecké vystoupení hostů, předávání cen či kávový bar pražírny Beansmiths.

Český ples je nejen kulturní událostí, ale má i významný společenský dopad. Každoročně přitahuje množství domácích i mezinárodních hostů a hlavně podporuje charitativní projekty. Každý rok je část výtěžku z dražby rozděluje na podporu různých neziskových organizací, jejíž příspěvky se každoročně pohybují ve vyšších stovkám tisíc korun.

Zažijte s námi kouzlo Českého plesu, kde tradice a moderní zábava jdou ruku v ruce, a staňte se součástí něčeho opravdu mimořádného.